Trymer do bikiniTrymer do bikini
Trymer do bikini
Trymer do bikini służy do przycinania włosów w okolicach bikini. Za jego pomocą możemy również nadać dowolny kształt naszej fryzurze intymnej (np. serca). Urządzenie w sposób bezbolesny i bezpieczny pozwoli nam się pozbyć niechcianych włosków, nie powodując przy tym żadnych podrażnień na skórze. Wystarczy je włączyć i wykonywać ruchy jak przy normalnej depilacji, czyli z góry na dół. Trymer do bikini to szczególnie przydatne urządzenie, kiedy wyjeżdżamy na wakacje i chcemy wyglądać estetycznie na plaży, ubrane tylko w strój kąpielowy. Urządzenie w łatwy i prosty sposób, pozwala nam również zachować higienę osobistą.

Jaki trymer do bikini wybrać i kupić?

Trymer musi być przede wszystkim bezinwazyjny, tak aby nie uszkodzić delikatnej skóry w okolicach intymnych. Każda kobieta wie czym jest depilacja miejsc intymnych dlatego urządzenia te mają zazwyczaj możliwości ustawienia kilku poziomów przycinania długości włosów. Niektóre z nich mogą je skracać nawet do wysokości 0,6 mm. Regulację długości włosa przeważnie ustawia się samemu, za pomocą np. specjalnej nakładki. Pięć różnych długości, w zupełności nam wystarczy, nawet do bardziej wymyślnych fryzur. Dobrze aby ostrza były wykonane ze stali nierdzewnej lub ceramiki. Trymer powinien być bezprzewodowy i zasilany bateriami, które często są dołączone do zestawu. Jeśli zamierzamy korzystać z niego pod prysznicem czy w wannie, trzeba się upewnić czy wybrany model się do tego nadaje. Jego wodoodporność przyda się także do łatwego czyszczenia. Depilacja bikini to ważna kwestia dlatego dodatkowym elementem może być również nakładka w postaci grzebienia, która wyposażona w jony srebra, pozwala zachować higienę. Przydatne będzie także praktyczne etui oraz szczotka do czyszczenia naszego sprzętu. Niektóre modele wyposażone są również w przydatne światełko, które poprawia widoczność strzyżonej okolicy.

Trymer do bikini Braun FG1100
Trymer do bikini Braun FG1100

Ceny trymerów do bikini – Ranking

Jaki trymer do bikini wybrać i kupić? Dobry trymer do bikini możemy kupić już za około 20 – 30 złotych. Najlepsze trymery do bikini to jednak wydatek już rzędu 100 zł. Sprawdź nasz ranking cen wybierając te modele trymerów do bikini, które Cię interesują:

Trymer do bikini – Ranking

Pozycja Nazwa trymera Producent Cena trymera
1Philips BT7205/15PhilipsAktualna Cena
2Philips NT3160PhilipsAktualna Cena
3Philips BT5200/15PhilipsAktualna Cena
4Philips BT5205/16PhilipsAktualna Cena
5Philips NT1150PhilipsAktualna Cena
6Braun BT5070BraunAktualna Cena
7Philips MG7730/15 Multigroom 16w1PhilipsAktualna Cena
8Philips NT5180/15PhilipsAktualna Cena
9Philips QT4015/16PhilipsAktualna Cena
10Remington NE3850RemingtonAktualna Cena

Zobacz jak wybrać inne akcesoria dla dzieci w 2018:

6 komentarzy
 1. Olka 4 lata temu
  Odpowiedz

  Wiem, że to może pytanie prosto od blondynki, ale Panie jak używacie tego trymeru do bikini?

 2. Wikusia 3 lata temu
  Odpowiedz

  kup sobie taki trymer panasonic co wygląda praktycznie tak jak zwykła maszynka do golenia, mam od roku i nie zamienię go nigdy na żaden inny.

  • Daro 2 lata temu
   Odpowiedz

   Wikusia, jaki model kupiłaś. Pozdrawiam Dariudz

  • Daro 2 lata temu
   Odpowiedz

   Dariusz :)

 3. Felka 3 lata temu
  Odpowiedz

  Sama mm taka golarkę panasonica tylko, że moja rma ruchome pstrze – można je ustawić tak, że wygląda jak maszynka do golenia lub tak że wygląda jak brzytwa.

 4. agga 1 rok temu
  Odpowiedz

  Ale jak używać? Z góry na dół, bez względu na kierunek wzrostu włosów? Please help!!

Trymer do bikini opinie i cena na 2018

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz

Twoje opinie będą widoczne ale adres e-mail pozostanie ukryty.