Depilator do bikiniDepilator do bikini Philips HP6583
Depilator do bikini Philips HP6583

Wraz z biegiem lat przyszła moda na depilowanie, nie tylko nóg i pach, ale także na usuwanie włosów z okolic intymnych. Można zaobserwować nawet trend stopniowego minimalizowania owłosienia tej części ciała, aż do jego całkowitej eliminacji. Szczególnie wzmożonym okresem na tego typu zabiegi jest lato, kiedy częściej pokazujemy się na plaży czy na basenie. W tym celu wybieramy różne metody depilacji od zwykłego golenia maszynką, poprzez chemiczne kremy rozpuszczające włosy, przez woskowanie, po korzystanie z depilatora. Najskuteczniejszą metodą i zarazem najbardziej trwałą jest użycie wosku albo depilatora. Dzięki nim możemy zapomnieć o owłosieniu na jakieś 2 – 3 tygodnie, ponieważ włos jest usuwany wraz z cebulką, co znacznie opóźnia jego odrost. Z czasem owłosienie staje się również coraz słabsze i delikatniejsze.

Depilatory do bikini – Ranking TOP 10

Pozycja Nazwa depilatora Producent Cena depilatora
1Philips BRI956/00PhilipsAktualna Cena
2Braun LS5560BraunAktualna Cena
3Braun BD5009 IPLBraunAktualna Cena
4Philips BRI953/00PhilipsAktualna Cena
5Philips BRE640/00PhilipsAktualna Cena
6Philips SC 1995/00 Lumea EssentialPhilipsAktualna Cena
7Philips SC1997/00PhilipsAktualna Cena
8Braun SE9561BraunAktualna Cena
9Braun Silk-épil 9-890 SensoSmartBraunAktualna Cena
10Philips HP6420 SatinellePhilipsAktualna Cena

Pełna lista depilatorów…->

Jeśli chodzi o wosk to trzeba do niego zakupić specjalny podgrzewacz oraz potem kolejne woskowe wkłady. Z kolei przy depilatorze wydatek jest jeden i można z niego dalej korzystać bez dodatkowych kosztów.

Ale jaki depilator do bikini wybrać i kupić?

Depilator do bikini Remington WDF4840
Depilator do bikini Remington WDF4840
Przy zakupie depilatora do bikini, którego będziemy używać do pozbywania się włosów z okolic intymnych, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na kształt jego głowicy. Musi ona dopasowywać się do kształtu depilowanej powierzchni. To ograniczy w pewien sposób ryzyko podrażnień. Dobry depilator wyróżnia się także tym, że można go stosować razem z żelami oraz kremami do depilacji i nie koliduje to ze sobą. Dodatkowe użycie jakiegoś środka poślizgowego, szczególnie w okolicach bikini sprawia, że ryzyko wystąpienia podrażnień jest jeszcze mniejsze. Również możliwość korzystania z depilatora pod wodą, może być lepszym rozwiązaniem, niż depilacja na sucho.

Jak zmniejszyć ból przy depilacji bikini?

Aby bardziej zniwelować, nie czarujmy się bolesnej metody wyrywania włosków z okolic bikini, producenci wyposażyli swoje urządzenia także w różnego rodzaju masujące lub schładzające nakładki. Osłabiają one dyskomfort powstały przy depilacji tak wrażliwych miejsc. Jeśli chodzi o to czy wybrać depilator z tradycyjnymi pęsetami czy dyskami, to można kierować się zasadą – jeśli mamy włoski rzadkie i cienkie to kupujemy opcję numer jeden. Kiedy nasze owłosienie jest grube i twarde bierzemy model z dyskami. Warto pamiętać, że gęsto osadzone pęsetki czy dyski, ograniczają liczbę szarpnięć w jednym obszarze, co trochę zniweluje ból. W sklepach są dostępne modele, które potrafią wychwycić już nawet 0,5 mm włosek. Najważniejsza jest możliwość regulacji pracy depilatora, czyli tego z jaką prędkość będzie on wyrywał nasze niechciane włoski. Szybsze obroty gwarantują dokładniejszą, ale bardziej bolesną depilację. Kiedy ustawimy nasze urządzenie na nieco wolniejsze obroty, wyrywanie włosków powinno trochę mniej boleć. Niektóre modele depilatorów mają specjalne, węższe nakładki które są przeznaczone właśnie do pach i bikini. Na rynku są również urządzenia, które do usuwania włosów z okolic bikini mają golącą nasadkę, która tylko przycina owłosienie do wybranej długości. Warto także zwrócić uwagę na rodzaj zasilania, najlepiej sprawdzi się depilator na akumulatory. Ważne by przed zakupem porównać czasy pracy urządzenia na jednym ładowaniu.

Jeśli szukasz dobrych rozwiązań dla siebie to sprawdź także:

Depilatory Ceny depilatorów… ->
Golarki damskie Ceny golarek damskich… ->
Trymery do bikini Ceny trymerów do bikini… ->

Cena depilatorów do okolic intymnych i bikini

Jaki depilator do bikini wybrać i kupić? Dobry depilator do bikini kupimy już za około 50 złotych. Sprawdź ranking i porównaj ceny dobrych depilatorów do bikini w sklepach internetowych:

Zobacz jak wybrać inne akcesoria dla dzieci w 2018:

4 komentarze
 1. FioletowyBłysk 3 lata temu
  Odpowiedz

  Depilacja bikini depilatorem- dla odważnych. Lepiej wziąć bo model z szerszą głowicą, bo te z wąską nie łapią wszystkich włosów, a przy szerszej same pesety są szerzej rozstawione i trochę niej boli. Na mnie nakładki zmniejszające ból nie działają. Dużo lepiej depilować się przy użyciu wody, np pod prysznicem i ważne by depilator działał jak najdłużej, bo czasem i pół godziny to za mało.

 2. Jowisz_i_Mars 3 lata temu
  Odpowiedz

  Ja kupiłam od razu kombo. Mam depilator do nóg i bikini w jednym. Jeden wydatek, a dwie sprawy załatwione. Mnie tak strasznie nie boli depilacja bikini, ale czasem przed – przykładam lód do ud ;)

 3. Klarisa 3 lata temu
  Odpowiedz

  Depilatorem bikini? Podziwiam! :) Niech no faceci spróbują golić się w okolicach intymnych depilatorem, to może potem przestaną nam wciskać depilator do bikini! Ja mam maszynkę na baterie, której głowica chodzi w poziomie i w pionie, zatem można dotrzeć wszędzie gdzie sie chce z dużą łatwością. Takie cudo produkuje Panasonic.

 4. Renia 3 lata temu
  Odpowiedz

  Zakupiłam depilator do bikini Braun w okazyjnej cenie i jestem bardzo zadowolona. Ból nie jest taki straszny, a efekt zadawalający.

Depilator do bikini opinie i cena na 2018

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz

Twoje opinie będą widoczne ale adres e-mail pozostanie ukryty.